Rezervace na bohoslužby a na svátosti smíření

Nový rezervační systém je dostupný zde.

Máte možnost se do systému zaregistrovat (ale nemusíte). Pokud budete zaregistrováni (přes odkaz "Přihlásit" v pravém horním rohu a poté kliknutím na "Vytvořit nový uživatelský účet" a vyplněním emailu, hesla a celého jména), můžete potom vidět seznam svých již vytvořených rezervací v záložce "Agenda" a v kalendáři u dané bohoslužby/svátosti smíření uvidíte zelenou "fajfku". To se ale týká samozřejmě pouze rezervací vytvořených až po zaregistrování a přihlášení, ty co vytvoříte před přihlášením již neuvidíte. Proto Vám registraci doporučujeme. 

Při vytváření rezervace prosíme postupujte následovně:

  • Vyberte si bohoslužbu/svátost smíření, o kterou máte zájem a klikněte na ni. Otevře se Vám malé okno s detailními informacemi o času, místě konání a počtu již zarezervovaných míst (včetně náhradníků) z celkové kapacity, která byla stanovena pro danou bohoslužbu/svátost smíření.
  • Pokud není kapacita naplněna, můžete kliknout na tlačítko "Nová Rezervace".
  • Při naplněné kapacitě můžete kliknout na podtržený text "Přidat na čekací listinu". Tím se z Vás stane náhradník pro daný počet osob. Pokud se následně uvolní nějaké místo, bude Vás kontaktovat paní Marta Marešová, která Vás může následně zařadit mezi platné účastníky bohoslužby/svátosti smíření.
  • Vyplňte celé jméno (např. "Faltejsek Vladimír", nebo "Rodina Vávrova"), telefon a počet osob. Volitelně můžete vyplnit i emailovou adresu.
  • Klikněte na tlačítko "Vytvořte Rezervace" (pro řádnou rezervaci, ale i pro náhradníky). Teprve v tomto okamžiku bude rezervace vytvořena. Pokud byste delší dobu otáleli a trvalo Vám např. několik minut, než byste rezervaci vyplnili, může se stát, že se mezitím kapacita naplnila. Rozhodující je tedy okamžik odeslání rezervace.

Pokud budete potřebovat svoji rezervaci zrušit, případně změnit (např. počet osob), kontaktujte prosím pastorační asistentku Martu Marešovou na telefonním čísle 737 424 905 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
O kom víte, že nemá přístup k internetu, tak se s ním domluvte a přihlaste ho nebo mu řekněte, ať volá paní Martě Marešové.

Poznámka na konec - jedná se o externí rezervační systém, u kterého nemáme možnost jeho úprav, proto prosíme omluvte některé ne zcela české překlady :-).