Adopce na dálku

Foto - Cinthiya A. Anthony Gowder

V rámci projektu Adopce na dálku podporuje naše farnost od roku 2018 ve studiu indickou dívku jménem Cinthiya A. Anthony Gowder.
Roční příspěvek činí 6.500 Kč.

Cinthiya se narodila v roce 2005. Studuje na Loyola Convent School, účastní se mimoškolních aktivit.
Její otec Anthony pracuje jako učitel v soukromé škole, jeho příjem je nízký. Je mu 42 let. Matka se jmenuje Bharathi, je jí 40 let a je v domácnosti. Je diabetička.
Cinthiya má dva mladší sourozence – bratra Dominica (11 let) a sestru Eshell (6 let).
Cinthiya by se chtěla stát zdravotní sestrou. Pro rodinu je velmi obtížné zvládnout všechny výdaje na vzdělání, protože jejich příjem je velmi nízký.

Je dobré, když budeme tuto dívku dál podporovat.
Pokud chcete a můžete přispět, zašlete svůj dar na účet farnosti: č. ú. 155816135/0300, do poznámky napište: „Adopce na dálku“. Nebo osobně otci Janovi. Děkujeme.

Foto - Cinthiya A. Anthony Gowder Foto - Cinthiya A. Anthony Gowder

Dopis pro naši farnost jaro 2020
Dopis - Cinthiya A. Anthony Gowder

Český překlad dopisu:
Moji milí dárci,
srdečně Vás zdraví vaše milovaná Cynthia Anthony. Jsem v pořádku a doufám, že Vám je také dáno Boží milosti. Kvůli rozšíření koronaviru, vláda nařídila 3 měsíční karanténu. Karanténu jsem zažila poprvé, ale bylo to nezapomenutelné období, protože jsme tento čas trávili společně jako rodina. Hráli jsme deskové hry, pracovali na zahrádce, v domácnosti atd. a pravidelně jsme se společně modlili. Díky koronaviru jsme se naučili žít spořádaně a dodržovat správnou hygienu. Každý den se modlíme za celý svět, lidstvo a za vás všechny. Žádám Vás abyste se i Vy modlili za nás. Já i moje rodiče jsme Vám za Vaši podporu a pomoc velice vděční. Děkuji Vám moc z celého svého srdce. Tímto bych chtěla ukončit dopis. Ať Vás i vaši rodinu vzkříšený Ježíš Kristus zahrne svým požehnáním.
Vaše milovaná dcera, Cynthia

Vysvědčení za školní rok 2019/2020
Vysvědčení 2019-2020 - Cinthiya A. Anthony Gowder

Vánoční dopis 2020 pro naši farnost
Vánoční dopis 2020 - Cinthiya A. Anthony Gowder

Český překlad dopisu:
Šťastné Vánoce
Milý sponzore,
srdečně vás zdraví vaše Cynthia Anthony. Je mi tu dobře, a to jen díky Pánu Bohu a vaší modlitbě. Doufám, že jste také v pořádku. Jak už víte tento rok čelí celý svět globální pandemické krizi, což je největší výzva, které momentálně čelíme v naší zemi. Dva měsíce jsme byli zavření. Pro mnohé to byl velmi těžký čas, protože ztratili svoji práci a někteří i členy rodiny. V tento čas byla tedy vaše sponzorská pomoc velmi důležitá. Na druhou stranu pro nás byla tato doba i výhodná, protože jsme se naučili dodržovat správné hygienické návyky. Hodně rodin se scházelo dohromady, a učili se zdravé stravovací návyky a jógu.
Kvůli nynější pandemické situaci budeme nejspíš slavit Vánoce velmi jednoduše. Každý den se modlím, aby Ježíš Kristus seslal svojí moc uzdravení skrze sestřičky a doktory.
Každý den se při rodinné modlitbě modlím za vaše zdraví. Jsem velmi vděčná za vaši pomoc, díky které mohu studovat.
Během Vánoční doby přeji vám a vašim rodinnám “Čas radosti, míru a štěstí.”
Šťastné Vánoce vám všem. Tímto končím svůj dopis.
Vaše milovaná Cynthia