Rezervace na svátost smíření

Rezervační systém je dostupný zde.

Máte možnost se do systému zaregistrovat (ale nemusíte). Pokud budete zaregistrováni (přes odkaz "Přihlásit" v pravém horním rohu a poté kliknutím na "Vytvořit nový uživatelský účet" a vyplněním emailu, hesla a celého jména), můžete potom vidět seznam svých již vytvořených rezervací v záložce "Agenda" a v kalendáři u dané svátosti smíření uvidíte zelenou "fajfku". To se ale týká samozřejmě pouze rezervací vytvořených až po zaregistrování a přihlášení, ty co vytvoříte před přihlášením již neuvidíte. Proto Vám registraci doporučujeme. 

Při vytváření rezervace prosíme postupujte následovně:

  • Vyberte si svátost smíření, o kterou máte zájem a klikněte na ni. Otevře se Vám malé okno s detailními informacemi o času, místě konání a počtu již zarezervovaných míst (včetně náhradníků) z celkové kapacity, která byla stanovena pro danou bohoslužbu/svátost smíření.
  • Pokud není kapacita naplněna, můžete kliknout na tlačítko "Nová Rezervace".
  • Při naplněné kapacitě můžete kliknout na podtržený text "Přidat na čekací listinu". Tím se z Vás stane náhradník pro daný počet osob.
  • Vyplňte celé jméno (např. "Faltejsek Vladimír", nebo "Rodina Vávrova"), telefon a počet osob. Volitelně můžete vyplnit i emailovou adresu.
  • Klikněte na tlačítko "Vytvořte Rezervace" (pro řádnou rezervaci, ale i pro náhradníky). Teprve v tomto okamžiku bude rezervace vytvořena. Pokud byste delší dobu otáleli a trvalo Vám např. několik minut, než byste rezervaci vyplnili, může se stát, že se mezitím kapacita naplnila. Rozhodující je tedy okamžik odeslání rezervace
  • V případě, že jste v okamžiku rezervace na svátost smíření byli do rezervačního systému přihlášeni, nebo uvedete při rezervaci svoji emailovou adresu, přijde Vám obratem email tuto rezervaci potvrzující.