Farní knihovna

Je mi ctí a radostí, že vám mohu nabídnout v elektronické podobě seznam knih naší farní knihovny na webu farnosti. Při inventuře knihovny se ukázalo, že chybí pouze tři knihy, což je vzhledem k otevřenosti prostoru velmi dobrá vizitka, a že stále máme podporovatele knihovny (41 nových knih za 1 rok).
Předpokládám, že bude i dostatek nadšených čtenářů. Pro pohodlné hledání jsou seznamy knih uspořádány ve třech verzích – podle autora, podle názvu knihy a podle přiřazené barvy pro pohodlnější orientaci v prostoru.
Vzhledem k časovým možnostem, nebude zatím stálá otevírací doba knihovny. Stačí však zavolat nebo napsat SMS na číslo: 739 072 913, případně napsat na mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a k vytoužené knize/knihám se dostanete 😊. Pokud budete ochotní po přečtení knihy také něco napsat o jejím obsahu a dosahu, rádi váš článek uveřejníme v Poutníku.

Anna Motlová

Seznam knih farní knihovny si můžete ve formátu XLS stáhnout zde.